![]() |
|||||||
|
![]() |
Arvostele tämä ravintola Asiakkaiden kommentit
(Ilmoita asiattomasta kommentista)
Ei mitään hyvää sanottavaa tästä paikasta. Mikään ei toiminut ja tilauskin piti tehdä kahteen kertaan. Olut ja kastikkeet vedellä jatkettuja. Paikan pitäjällä taitaa olla huonopäivä aina.
Muuttunut keppana paikaksi pelkästään ja ei kovin tasokkaaksi sellaiseksi.
Kerran kävin, eikä tule ikävä. Kebabliha oli niin pahaa, että ei se mennyt edes alas.
Aivan käsittämätön paikka. Tilattiin kerran kotiin kanasalaatti ja pizza, kanasalaatista oli kana unohtunut kokonaan. Kun soitettiin ko. paikkaan tästä, löivät ensin luurin kiinni kuullessaan asiamme. Soitettiin välittömästi uudelleen jolloin totesivat vain että "kokilla on kova kiire, kana unohtui". Pyysin tuomaan heti uuden annoksen, sanoi että kova kiire ei ehdi, ensi kerralla saat alennusta. Totesin että ensi kertaa ei tule kiitos vaan. Harmillista kyllä, kebab oli tuolla ihan syötävää jopa.
Melko ankea paikka. Huone oli täynnä tupakansavua ja metelöiviä juoppoja. Palvelu ei toiminut kovin hyvin, yksi nainen tarjoili ja viisi miestä seisoi vihaisen näköisinä kädet taskuissa keittiössä. Kebab oli ihan asiallista.
Palvelu aivan kamalaa. Myyjä vihaisen oloinen. EN mene enää ikinä!
Enpä tiedä voiko mikään mennä huonommaks. Omistaja katsoi vihaisesti, ranskalaiset raakoja ja Kebab sitä Nokian Talvirenkaan ulkoosaa.
Palvelu huonoa
Kebabliha heikkotasoista. Ranskalaiset kuitenkin rapeita.
Tupakansavua ja ankea sisustus, mutta pizzat erinomaisia ja maukkaita, meheviä, täydellisiä, kebab taasen kotiin tilattuna heikkoa, jossa kastikettakin oli laimennettu vedellä. Palvelu aika huonoa, varsinkin itse omistajalta, joka voisi pienen pienen ystävällisen hymynkin antaa. Nuoret poitsut taas iloa silmälle.
Ehkä pienin kebab annos minkä olen pienen elämäni aikana nähnyt. Ranskalaisia todella vähän, samoin lihaa. En mene toiste. Ainoa plussa oli halpa bisse.
Kebab todella mureaa, mutta hieman ehkä omituisen makuista. Kebabkastike tulista ja hyvää, salaatinkastiketta jatkettu ilmeisesti vedellä. Pizzapohja hyvää, mutta salami pizzassa vanhaa ja paprikat vissiin vähissä.
|
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2023 kebabille.com Sivun alkuun | Palaute |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||